Žďárská liga v požárním útoku

Sbor dobrovolných hasičů ve Velkém Meziříčí si Vás dovoluje pozvat na sportovní odpoledne a soutěžní noc na Náměstí ve Velkém Meziříčí. Dne 3. května 2008 proběhne v rámci oslav „600 let od získání plných městských práv města Velké Meziříčí“ na náměstí soutěž mladých hasičů v požárním útoku. Od 14.00 hodin začnou předvádět svoje dovednosti nástupci myšlenky zakladatele SDH Velké Meziříčí Tita Kršky. Během sobotního odpoledne budou připraveny pro mladé diváky z města a okolí různé soutěže a úkoly za sladké odměny. Pro zájemce bude také zpřístupněna velkomeziříčská věž.

Ve večerních hodinách vystřídají hasičské mládí družstva žen a mužů, které budou usilovat o nejlepší čas v téže disciplíně požárního sportu. Soutěží ve Velkém Meziříčí odstartuje 13. ročník seriálu soutěží Žďárské hasičské ligy. Věřím, že 38. ročník soutěže Memoriál Jaroslava Vaňka přinese napínavou podívanou pro všechny příznivce hasičů i soutěžní družstva.

Hasiči z Velkého Meziříčí Vás zvou ke zhlédnutí této soutěže a Vaše děti k soutěžení v hasičských a dovednostech disciplínách. Občerstvení bude zajištěno v prostoru náměstí.

K nahlédnutí: pozvánka, propozice.

starosta SDH V.M. Miroslav Jágrik
Kontakty: vedení Žďárské ligy, správce webu
Programování Martin Kaman, grafika Zuzana Kamanová