Žďárská liga v požárním útoku

Máš-li fotografie, videa, anebo dokonce chuť napsat článek o soutěži Žďárské ligy, dveře tohoto webu jsou ti vždycky otevřené dokořán!

Ano, je to tak - Žďárská liga hledá redaktoři, fotoreportéři, kameramani, hostesky i striptérky! Stovky hasičů pondělí co pondělí visí u počítačů ve škole a v práci v naději, že se na Žďárské lize objeví něco nového. Musí, jednou tam musí něco nového být!... ne, ani dnes ne.

Ani diskuze už není, co bývala! Soutěže se najednou nekritizujou, všichni spolehliví hádkaři se postupně stáhli do ústraní, někteří z nich dokonce dostali rozum. Nudaaaaa! Diskuzi by snad mohla rozproudit soutěž "Najdi co nejvíc gramatických chyb!", tu si ale šetřme na dlouhé zimní večery.

Není nazbyt, musíš se dát do práce! Budeš redaktor/ka. Máš kameru? Nebo aspoň digitální foťák? Ne? Tužku a papír? Internet? Opravdu ne? :-)

Natočeno, nafoceno, sepsáno, hotovo?

Zbývá poslední krok - dostat čerstvou lahůdku ke správci webu.

Ozvi se mi kdykoliv:

Tento článek jsem napsal ze dvou důvodů. Zaprvé věřím, že fotek a videí je na soutěžích pořizováno dost a že se najdou schopní a ochotní lidé, kteří občas něco pošlou (třeba je to zatím ani nenapadlo). A za druhé, neustále v diskuzi píšu svůj email, tak abyste ho tu mohli najít; přidávám ICQ, které je šikovné pro rychlou domluvu a posílání velkých souborů.

Prosím pokud to jen jde, používejte buď ICQ, nebo email. Tam jsem nejlépe dostupný.

Teď už jen děkuji za návštěvníky webu Žďárské ligy všem statečným přispěvatelům, kteří kdy přišli anebo teprve přijdou se svou kůží na trh!

Martin - Lhotky
Kontakty: vedení Žďárské ligy, správce webu
Programování Martin Kaman, grafika Zuzana Kamanová